Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieczór kolęd w szkole - kto był?
Wieczór kolęd w szkole - kto był?

Wczoraj w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Grotnikach odbył się "Wieczór kolęd".  Przyszło sporo rodziców, aż część wylewała się poza salę. Choć miejsc stojących nie było już za wiele, to z powodzeniem udało mi się przyjąć pozę słupa za ostatnim rzędem krzeseł .  Nie będę "ściemniał", że delektuję się organizowanymi przez szkołę tego typu imprezami. Owszem uwielbiam występy swojej pociechy, ale nie koniecznie w towarzystwie innych pociech Wink. Mimo wszystko doceniam wysiłki szkoły i jej podopiecznych.
Wieczór rozpoczęła Pani Dyrektor od paru akapitów wstępu, a po niej dzieci wypełniały salę dźwiękami składającymi się na melodie kolęd i podobnych tworów. Może nie wszystkie  trafiały czysto w dźwięki, ale nie o to chodzi, co jak komu wychodzi.

Pierwsza część występu miło mnie zaskoczyła. Zwłaszcza występ przedszkolaków, które uważam za gwiazdy tego wieczoru. Uczniowie klas podstawowych i gimnazjalnych powinny uczyć się od maluchów jak tworzyć widowisko Smile.
Przy drugiej części występów (wstyd przyznać) szukałem wzrokiem włącznika alarmu przeciwpożarowego i bujając się jak pingwin przenosiłem ciężar ciała z nogi na nogę, by ulżyć nieco odzwyczajonym od długiego stania stopom.
Kiedy ostatnia grupa dzieci zeszła ze sceny i wydawało się, że "szczęśliwie" dotrwałem do końca, i za chwil parę moje stopy poczują to samo, niespodziewanie Pani Dyrektor zapowiedziała trzecią część koncertu - występ znakomitej śpiewaczki operowej przy akompaniamencie równie, a może znakomitszego gitarzysty. Pomysł Pani Dyrektor zaproszenia takich artystów na szkolny koncert uważałem za wspaniały, ale … odmiennego zdania były dzieci młodszych klas oraz moje stopy. Z pewnością, gdyby nie ten drobny kłopot, który z każdą chwilą stawał się coraz bardziej uciążliwy, rozkoszowałbym się dźwiękami wyłaniającymi się ze sceny.

Ogólnie udany wieczór, może trochę przy długi, ale z roku na rok Pani Dyrektor stara się uatrakcyjniać wspólne spotkania rodziców, dzieci i nauczycieli. Za to duży plus.

A kto z Was był i jakich wrażeń doznał?
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Wieczór kolęd w szkole - kto był? - Pearon - 16-12-2014, 22:25
RE: Wieczór kolęd w szkole - kto był? - annabrakol - 14-07-2015, 22:23
дампы кредитных карт - Andreyval - 02-11-2015, 13:55

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości