Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"rangi"
Pozdrawiam WSZYSTKICH,którzy są na forum.Podoba mi się strona www (czytelna),super,że jest forum wielo-tematyczne!Zastanawiam się tylko jak strasznie długo muszę czekać,aby wg "rang/i" zostać mieszkańcem,choć myślę,że swoim "zamieszkiwaniem" "biję na głowę" większość mieszkańców!!! Smile
Odpowiedz
Witaj. Mam nadzieję, że nie raz podyskutujemy na różne tematy. Co do rang, to wróciliśmy do korzeni - takie ustawienia mieliśmy na starym forum, ale myślę, że obniżymy nieco wymagania Wink.
Mimo wszystko jak długo będziesz "czekać" na zasłużoną rangę "mieszkańca" zależy przede wszystkim od Ciebie - wystarczy dużo udzielać się na forum Wink, do czego mocno zachęcam.
Pozdrawiam i do następnego...
Odpowiedz
(14-12-2014, 15:45)Pearon napisał(a):  Witaj. Mam nadzieję, że nie raz podyskutujemy na różne tematy. Co do rang, to wróciliśmy do korzeni - takie ustawienia mieliśmy na starym forum, ale myślę, że obniżymy nieco wymagania Wink.
Mimo wszystko jak długo będziesz "czekać" na zasłużoną rangę "mieszkańca" zależy przede wszystkim od Ciebie - wystarczy dużo udzielać się na forum Wink, do czego mocno zachęcam.
Pozdrawiam i do następnego...
Odpowiedz
Siemano ludziskaWink zapraszam do polubienia Ustronia: https://www.facebook.com/pages/Ustronie/459981650778864?ref=aymt_homepage_panel
Odpowiedz
Zapraszam na oficjalny fanpage USTRONIA dodawajcie zdjecia posty bo nudaa wieje Wink
Odpowiedz
Big Grin 
(10-12-2014, 21:47)marias napisał(a):  Pozdrawiam WSZYSTKICH,którzy są na forum.Podoba mi się strona www (czytelna),super,że jest forum wielo-tematyczne!Zastanawiam się tylko jak strasznie długo muszę czekać,aby wg "rang/i" zostać mieszkańcem,choć myślę,że swoim "zamieszkiwaniem" "biję na głowę" większość mieszkańców!!! Smile

Hej Smile, jak nie chcesz czekać na zmianę rangi, załóż temat Zabawa w skojarzenia, albo Kto się wpisze ostatni wygrywa, na innych forach takie topy mają po kilkanaście tysięcy postów  Big Grin. Tylko trzeba zaglądać regularnie Wink. Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości