Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieczór kolęd w szkole - kto był?
Wieczór kolęd w szkole - kto był?

Wczoraj w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Grotnikach odbył się "Wieczór kolęd".  Przyszło sporo rodziców, aż część wylewała się poza salę. Choć miejsc stojących nie było już za wiele, to z powodzeniem udało mi się przyjąć pozę słupa za ostatnim rzędem krzeseł .  Nie będę "ściemniał", że delektuję się organizowanymi przez szkołę tego typu imprezami. Owszem uwielbiam występy swojej pociechy, ale nie koniecznie w towarzystwie innych pociech Wink. Mimo wszystko doceniam wysiłki szkoły i jej podopiecznych.
Wieczór rozpoczęła Pani Dyrektor od paru akapitów wstępu, a po niej dzieci wypełniały salę dźwiękami składającymi się na melodie kolęd i podobnych tworów. Może nie wszystkie  trafiały czysto w dźwięki, ale nie o to chodzi, co jak komu wychodzi.

Pierwsza część występu miło mnie zaskoczyła. Zwłaszcza występ przedszkolaków, które uważam za gwiazdy tego wieczoru. Uczniowie klas podstawowych i gimnazjalnych powinny uczyć się od maluchów jak tworzyć widowisko Smile.
Przy drugiej części występów (wstyd przyznać) szukałem wzrokiem włącznika alarmu przeciwpożarowego i bujając się jak pingwin przenosiłem ciężar ciała z nogi na nogę, by ulżyć nieco odzwyczajonym od długiego stania stopom.
Kiedy ostatnia grupa dzieci zeszła ze sceny i wydawało się, że "szczęśliwie" dotrwałem do końca, i za chwil parę moje stopy poczują to samo, niespodziewanie Pani Dyrektor zapowiedziała trzecią część koncertu - występ znakomitej śpiewaczki operowej przy akompaniamencie równie, a może znakomitszego gitarzysty. Pomysł Pani Dyrektor zaproszenia takich artystów na szkolny koncert uważałem za wspaniały, ale … odmiennego zdania były dzieci młodszych klas oraz moje stopy. Z pewnością, gdyby nie ten drobny kłopot, który z każdą chwilą stawał się coraz bardziej uciążliwy, rozkoszowałbym się dźwiękami wyłaniającymi się ze sceny.

Ogólnie udany wieczór, może trochę przy długi, ale z roku na rok Pani Dyrektor stara się uatrakcyjniać wspólne spotkania rodziców, dzieci i nauczycieli. Za to duży plus.

A kto z Was był i jakich wrażeń doznał?
Odpowiedz
....nie byłam,ale z recenzji dowiedziałam się,że:administratora bolą stopy(POLECAM spacerki!!!),że admin. pewno jest BHP lub strażak,bo szuka przycisku p.poż..Jak Admin. lubi słuchać tylko "solo" swej pociechy,to po co chodzi na takie imprezki????? Od wieków wiadomo,że przedszkolaki są bardziej zdystyplinowane(bardziej się boją) niż ich starsi koledzy,a oni nie mogą się uczyć od młodszych,bo by się uwsteczniali.Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT
Odpowiedz
Również nie byłam ale z tego co widzę to ciekawie bylo...
Odpowiedz
BYłam i chenie bym poszła znów , czy w tym roku też będzie cos takiego organizowane?
Odpowiedz
кредиты от сбербанка

-----------------------------------
[Obrazek: 172.jpg]
-----------------------------------
На практике займы, выданные работникам, организации иногда отражают на счете 58 «Финансовые вложения». Это неверно. Счет 58 используется лишь в том случае, если фирма выдает заем другому юридическому лицу или физическому лицу, которое в этой организации не работает.
Преподаватели кафедры ведут активную работу по обеспечению методического сопровождения образовательного процесса: ежегодно издаются сборники научных статей, монографии, учебные пособия, методические рекомендации. На кафедре имеются учебно-методические комплексы по всем изучаемым дисциплинам профилей «Финансы и кредит», «Налоги и налогообложение», «Финансовый менеджмент».
Имеются специальные условия кредитования пенсионеров, которые получают пенсионные выплаты на счета Сбербанка России, а также лиц имеющих зарплатную карту или клиентов компаний аккредитованных Сбербанком
В настоящее время практически все банки стараются предусмотреть тот факт, что бы все слои населения были удовлетворены в своих потребностях, начиная молодыми людьми и заканчивая пенсионерами.
Кандидата, который подает заявку на 100 фунтов кредиты должны быть с следующим критериям. . Заявитель должен быть гражданином Великобритании. Заявитель должен быть более 18 лет, как заявитель должен быть взрослым. Если вы выполняете все эти требования, то кредитор будет предлагать вам деньги в небольшой период времени.
- другие условия, выполнение которых является обязательным для предоставления потребительского кредита, в том числе о необходимости заключения договоров с третьими лицами
здраствуйте!у меня большая проблема!Срочно нужны деньги!у меня четыре кредита скоро платить надо а деньги будут через месяц.при том что по одному из них у меня задолженность за три месяца.пытался квартиру под залог кредит взять но это не все так просто и быстро делается.пожалуйста подскажите что делать
На данный момент есть в наличии такие автомобили. Стоимость автомобиля с доп. оборудованием 475,000 руб. За более подробной информацией обращайтесь к менеджерам автосалона.
Перепечатка материалов как полностью, так и частично запрещена. Контент защищен законом РФ об авторском праве и смежных правах N 230-ФЗ ч.4 от 18.12.2006 г.
Досрочное частичное и полное погашение кредита: без комиссий и штрафов. Полное погашение кредита без ограничений, частичное досрочное погашение кредита без ограничения по минимальной сумме (по заявлению клиента).

Перейдите ниже по ссылкам, чтобы получить кредит:
[Obrazek: ruka.jpg]

недостатки кредитных карт карт
кредиты бизнесу
кредит малому бизнесу
выбор кредитной карты
кредит должникам
кредит хоум кредит
кредиты для пенсионеров
список кредитных карт
кредитные карты без предоплаты
миг кредит